kocaeli surucu kursu

1989 Yılında kurulan Merkez Sürücü Kursları; Milli Eğitim Bakanlığı denetim ve gözetimi altında faaliyetini sürdürüyor.
Kocaeli İzmit’te bulunan kursumuza, kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Belediye iş hanında bulunan ders sınıflarımız sürücülerin tam donanımlı bir ortamda ders almalarına olanak verir.

Sürücü Kursumuz
Otomobil, Otomatik Otomobil, Römorklu Otomobil, Minibüs, Kamyon, Otobüs, Çekici ( TIR ), Motosikletler, İş Makinesi, Beko Loder, Forklift, Kazıcı Yükleyici Loder, Kaldırma Yükleme ( Mobil Vinç ) ve Tavan Vinci  sınıflarında eğitimler ve sürücü belgeleri veren kaliteli, üstün ve modern eğitimi hizmet anlayışı olarak benimsemiş, önde gelen eğitim kurumlarından biridir.

Direksiyon sürüş eğitimlerimiz süre kısıtlaması olmaksızın trafik simülatörü ve son model araçlar ile birebir, randevu sistemiyle öğreninceye kadar devam eder.
Teorik eğitimlerimiz 30’ar kişilik interaktif modern dersliklerde konusunda uzman öğretim kadromuz tarafından süre kısıtlaması yapılmaksızın öğreninceye kadar devam eder.
Uygun fiyatlarla maksimum eğitimin süre kısıtlaması olmaksızın verilmesinin zorluğunu, trafik gibi hayati bir konunun şakaya gelmeyeceğinin farkındayız..